Největší výběr skříňových přívěsů v ČR najdete v TANATECHu u Kutné Hory

Největší výběr skříňových přívěsů v ČR najdete v TANATECHu u Kutné Hory

V únoru 2020 otevřena firma TANATECH v Nových Dvorech u Kutné Hory svoji čtvrtou prodejnu v ČR.

Po zahájení prodeje a naskladnění nejprodávanějších typů valníkových přívěsů Lider a Martz, Fracht, Pongratz a Unikol na pobočce vzniká centrum skříňových přívěsů. Cílem firmy je, aby měl zákazník možnost přijet, prohlédnout a případně zakoupit skříňový přívěs, které se většinou vyrábí přímo na zakázku. Nejvíce skříňových přívěsů nyní v ČR tedy najdete v Tanatechu v Nových Dvorech u Kutné Hory. Na prodejně jen umístěno aktuálně 30 skříňových přívěsných vozíků od firem Tomplan a Martz. Obě značky zastupuje v ČR TANATECH výhradně. Jaké přívěsné vozíky tedy u nás najdete?

 

MINIKARANY

Vybrat a prohlédnout můžete malé dostupné minikaravany vhodné i za malá auta pro rybáře, pro aktivní lidi na víkend, kteří nemají rádi stan, ale mají rádi camping. Svou velikostí a vahou jsou přívěsy vhodné i za tříkolky.

  

SKŘÍŇOVÉ PŘÍVĚSY NA PŘEPRAVU AUT

Na pobočce TANATECHu najdete také skříňové autopřepravníky s nájezdovou rampou, boční výklopnou stěnou, která pomůže při vystupování a zároveň tvoří zázemi při sportovních akcích. Komfortní, dobře zpracované přívěsy.

 

SKŘÍŇOVÉ VOZÍKY PRO MOTOCYKLY

Skříňové přívěsy na přepravu motocyků s nájezdovou rampou.  U některých typů vleků můžete dokonce kombinovat ložný prostor s místem pro malé zázemí na závody nebo pro nouzové přespání.

 

MALÉ NÁKLADNÍ SKŘÍŇOVÉ VOZÍKY

Největší sortiment je v překližkových nákladních skříňových přívěsech s délkou korby od 2m do 3m brzděných i nebrzděných. Tyto přívěsy jsou vhodné na doma i na podnikání. Obecně jsou skříňové přívěsy vhodné k přepravě choulostivějšího nebo dražšího materiálu a zboží. Ložný prostor je vždy uzamykatelný.

 

 

VELKÉ SKŘÍŇOVÉ PŘÍVĚSY

Velké skříňové přívěsy s délkou 4m a více jsou již vhodné za silnější SUV, malé nákladní automobily, silnější dodávky a autobusy. Na výběr je opět velká variabilita. Zadní dvoukřídlé dveře nebo nájezdová rampa, okna, boční dveře apod.

 

Veletržní stánky

Specialitou jsou tzv. veletržní přívěsy, které fungují jako veletržní stánky. Výhodou je jejich mobilita. Vše si již přivezete sebou, nemusíte stavět stánek na místě výstavy, sklopíte schody a můžete začít prodávat. Prodejní a předváděcí prostor je již v přívěsu. Přívěs poslouží i jako mobilní vzorková prodejna.

GASTRO STÁNKY A PRODEJNÍ PŘÍVĚSY

Vybrat a vidět můžete i přívěsy jako prodejní stánky. Vnitřní prostor přívěsu je od 2,5m až do 6m. Přívěsy jsou vhodné na prodej zmrzliny, palačinek ale i nepotravinového zboží. Objednat přívěsy lze s rozvodem elektroinstalace i bez ní pro plnou individualizaci. Stánky jsou vždy patřičně zateplené pro komfort během léta i zimy.

  

 

PŘÍVĚSY PRO PŘEPRAVU PSŮ

V nabídce naleznete přívěsy pro psy o třech velikostech pro přepravou dvou, třech nebo čtyř psů. Všechny kotce jsou větrané. Na přání je možné dodat i gravitační náporové větrání i elektrické. V přední části se vždy nachází úložný prostor. Další úložný prostor je je možný na přání umístit nad kotce. Samozřejmostí je uzamykatelnost, zateplené stěny a mřížová předstěna.

 

PŘÍVĚSY JAKO MOBILNÍ KANCELÁŘE A SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ

Pokud potřebujete pracovat i v terénu, je možné využít přívěs i jako mobilní kancelář nebo jako sociální zázemí na stavbách. Uvnitř přívěsu naleznete lavici, stůl, ledničku a malý koutek s dřezem, topení, osvětlení i rozvod 230V. Je možné vybírat z 5 rozměrových variant.

 

 

 

Nabídka přívěsů na prodej se samozřejmě obměňuje dle sezóny a prodejů přívěsů. Ke všem přívěsům zákazníci obdrží technický průkaz a všechny dookumenty pro přihlášení do provozu. Firma Tanatech poskytuje také standardní záruku po dobu 2 let.

Pokud by se stalo, že si z nabídky skladových přívěsů nedokážete vybrat, rádi Vám uděláme kalkulaci na Váš požadovaný přívěsný vozík a přívěs pro Vás objednáme. Veškerý sortiment skříňových přívěsů naleznete na naší e-shopu:  https://www.provleky.cz/katalog/privesy/skrinove-privesy

 

E-shop firmy: www.provleky.cz