Novinky v sortimentu v září

Vážení zákazníci,

je září, prázdniny a doba dovolených končí. Děti jdou do školy a protože houby nerostou, opět se začínáme těšit na příští léto. I v září jsme Vám připravili spoustu novinek v sortimentu. V krátkosti Vás informujeme o těch nejdůležitějších.

 

1) Ruční navijáky

Nyní u nás můžete nakoupit ruční navijáky o různých nosnostech za velmi výhodné ceny. Nechybí ani samotné lana a tažné pásy a pákový vyprošťovací naviják.

https://www.provleky.cz/deploy/img/products/2598/tn_2598.jpg

2) Tažné koule

Doplnili jsme pro Vás nabídku tažných koulí. Nyní s více průměry úchytu. V nabídce naleznete i kombinované tažné zařízení na kouli a čep, což ocení zejména majitelé malotraktorů, kteří často střídají vleky s různým typem uchycení.

Tažná koule pr. 50 + čep 35mm 3500kg

3) Krytky koulí

Malé, ale potřebné jsou krytky koulí. Většinu z nich nabízíme s praktickým pomocným očkem, díky kterému můžete během tahání přívěsu ponechat (většinou špinavou) krytku na tažném zařízení.

4) Nájezdy

Nabídku nájezdů jsme doplnili o praktický skládací třídílný ocelový nájezd a prohnutý hliníkový nájezd o délce 2,5m s nosností 500kg, vhodný zejména pro majitele sekacích traktůrků s nízkým těžištěm.

https://www.provleky.cz/deploy/img/products/2588/tn_najezd_hlinikovy_prohnuty_260x2500mm__nosnost_500kgks_2588.jpg

5) Úchyt na motocykl v korbě

Velmi praktickou novinkou je sklápěcí úchyt předního kola motocyklu, který umožní bezpečné převezení motocyklu na korbě přívěsu. Nakoupit můžete zde.

Uchycení motocyklu 59x18x42cm sklopnýhttps://www.provleky.cz/deploy/img/products/2583/tn_2583.jpg

6) Zástěrka k blatníkům

K nabídce blatníků jsme přidali praktickou profilovanou zástěrku vhodnout pro 13" i 14" kola z velmi odolného materiálu.

Zástěrky

 

Děkujeme za Vaši přízeň!

Tým www.provleky.cz